www.Pokemonlandia.pun.pl

WWW.POKEMONLANDIA.PUN.PL

Ogłoszenie

Forum należy do strony pokemonlandia.blog.onet.pl

#1 2012-08-10 18:16:08

Haru

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-25
Posty: 44
Punktów :   
Skąd:: Gniezno
Region:: Hoenn
Klasa:: Trener Pokemonów Latających
Starter:: Gligar - Gliscor

Exeggcute

http://images.wikia.com/pokemony/pl/images/8/8a/Exeggcute_anime_art.png
BARRAGE  HYPNOSIS  REFLECT  LEECH SEED  STUN SPORE  POISONPOWDER
SOLARBEAM  SLEEP POWDER  CONFUSION
TOXIC  TAKE DOWN  DOUBLE-EDGE  RAGE  PSYCHIC  TELEPORT
MIMIC  DOUBLE TEAM  BIDE  SELFDESTRUCT  EGG BOMB
REST  PSYWAVE  EXPLOSION  SUBSTITUTE  HEADBUTT  CURSE  ROLLOUT
PSYCH UP  HIDDEN POWER  SUNNY DAY  SNORE  PROTECT  GIGA DRAIN
ENDURE  FRUSTRATION  RETURN  SWAGGER  SLEEP TALK  SLUDGE BOMB
DREAM EATER  ATTRACT  THIEF  NIGHTMARE  FLASH
ANCIENPOWER  MEGA DRAIN  MOONLIGHT  SYNTHESIS  SWEET SCENT
UPROAR  BULLET SEED  WORRY SEED  NATURAL GIFT  EXSTRASENSORY
BESTOW  LIGHT SCREEN  TELEKINESIS  FACADE  ENERGY BALL
ROUND  GRASS KNOT  SWORDS DANCE  TRICK ROOM  STRENGTH
BLOCK  INGRAIN  LEAF STORM  LUCKY CHANT  NATURE POWER
POWER SWAP  SKILL SWAP  SECRET POWER  WISH
SEED BOMB  GRAVITY  CAPTIVATE...
Dawno mnie nie było, i to wszystko wina braku laptopa przez jakiś czas bo wykryto u niego wirusa.

No jeszcze tylko jedna odznaka i skończą się walki, a zacznie się prawdziwa bitwa Ligi Kanto. Jestem ciekaw czy przed tym wielkim wydarzeniem jeszcze złapie jakiegoś nowego pokemona który wystąpi u boku Nathaly. Musiałby być silny by móc dać radę z silnymi przeciwnikami.
Nat ma po ewolucji Kinglera który jest najmądrzejszym pokemonem zawsze wymyśli coś co zaskoczy samą trenerkę,
Raichu która jest nr 1 i która wydaje mi się że będzie podróżować ze swoją trenerką po wszystkich regionach (o na strasznego Cofagrigusa oby nie),
Ivysaura który mam nadzieje nie ewoluuje do swojej żenującej i powolnej formy Venusaura,
Ponyta która jeszcze nie ewoluowała w dorosłego Rapidasha, może jeszcze zdąży przed wielką sceną Kanto
Buterfry no on mi tu w ogóle nie pasuje do trenerki która będzie walczyć bardzo poważnie, i każda przegrana będzie większym ciosem niż przegrana z liderem. Gdyby nie ataki psychiczne które może umieć to byłby na zerowej pozycji,
Aerodaktyl ciekawe czy ten olbrzym ma szansę w twoim opowiadaniu na Mega Ewolucję podczas walki, ale byłoby czadowo

Wracając do opowiadania
To co powiedział Ben było naprawdę mądre, a rzadko ma przebłyski inteligencji zważając na jego rodzinę.
Jeśli jesteś trenerem i pochodzisz z miasta, w którym jest stadion i lider, pokonanie go to dla ciebie sprawa honoru.
Jajo pokemona zostawione i samotne, tu coś było nie tak od początku i musiało się za tym coś kryć.
A tej znowu nie pasuje woda, myślałem że tą fobie mamy już za sobą, o jednak jest ziemia z łąką kwiatków to bardziej pasuje Panience.
Tak myślałem jak by tak złapała tego smoka, a po chwili namysłów mówię sobie że nie pasowałby do niej ten pokemon. Ben może będzie tym szczęśliwcem albo Sam, i jednak wybrałem Sama wydawali się być idealną parą trenera i jego pokemona. Pod względem doświadczenia, pomysłowości i silnych pokemonów.
Tam Dratini się rodzą i dorastają, a to dlatego tak trudno je znaleźć trenerom i mi w grach XD
Jajeczko jest tyko atrapą na trenerów, a to spryciula. Jesteśmy pod wodą, o nie największy koszmar Nathaly, (przypomniała mi się ATLANTYDA jak to czytam)
Gdyby nieopowiedziana historia z przeszłości bohaterów, Trisha nie przypuszczała by nawet że oni już są doświadczeni i spotkali nawet takiego pokemona jak Dragonair.
Ciekawy i mądry pomysł z tymi trenerami którzy pokonają któregoś smoczka mogą go złapać, a jak nie wysyła ich z z pustymi rękami. W ten sposób ma pewność że dobrze trafią i będą miały szczęśliwe życie. Biedny Dragonair jest taki samotny nawet w walce trafiają mu się same cieniasy.
Nat wystawiła swojego Raichu jak zwykle, ale przegrał ja bym wystawił Ivysaura. Teraz Bena szansa i co dziwne było ciężko, ale wygrał Arcanine ognisty pokemon. Widownia klaszcze Brawo Brawo ;D
Ale silny ten pokemon, a jakie ataki no nie taki pokemon to skarb nad skarbami.
Jednak wygrana przynosi nieoczekiwany obrót sprawy i skończyła by się powodzią, gdyby nie Charizard Arcanine Ponyta i Cloyster która nie dała by rady gdyby nie Dragonair i jego atak Mgłą. Dla tego pokemona to niema rzeczy niemożliwych. Koniec.

Pod wpływem nowego miasta Raichu zapomina o trenerce i ucieka czym prędzej zwiedzić miasto na własną rękę i nie dostrzega nawet że się zgubiła. To ci mysz, Nathaly
najchętniej by się jeszcze dłużej powydzierała na nią gdyby nie ciekawość co to za pokemony koło niej i by nie uciekły.
Spotkanie Sarah i Candy z której ta druga jest fanką różu i pokemonów tego koloru i całe te połączenie daje mdłości i tęczowego pawia. Dla niej liczy się wygląd a nie siła, co innego Sarah trenerka której nie obchodzą takie rzeczy woli walki pokemon i ich jak najlepsze wytrenowanie.
Góra Księżycowa och pamiętam ten odcinek w anime, piękny widok ewolucji tych różowych pokemonów.
W mieście skąd pochodzi Nathaly wybudowali budynek w którym odbędą się pierwszy raz pokazy, łał 2 pieczenie na jednym ogniu nie dość że sala to jeszcze obejrzymy pokazy. Już nie mogę się doczekać.
Turniej Miss Trenerek obłęd, same laleczki z pokemonkami które mają maski na twarzach z różnego rodzaju kosmetyków. Wygraną jest kamień księżycowy co za zbiek okoliczności, bo obydwu koleżankom naszych bohaterów on się bardzo przyda.
Candy och ty gąsko co tam krem wygrałaś jakimś cudem ten pokemon to faktycznie przynosi szczęście.
Ten cały turniej to kupa śmiechu i zabawy dobre określenie Nat, strata czasu dla poważnych. Sam oj za dużo powiedział a może za mało utalentowana trenerka(i tyle?), niech wreszcie powie co czuje. Chce zostać kawalerem czy co, może uważa że nie jest wart jej. No ja już nie wiem co z tym chłopakiem jest uczuć się nie tłumi w sobie.
No i kolej pojedynku Sarah, no ciekawie wyszło Lunatykowanie dobry atak i przydatny, a ten Wigglytuff umiał się tylko toczyć i wirować. Niema to jak trujący pokemon gdy już zaatakuje jadem to rywal jest coraz słabszy sprawdziło się i tutaj.
Wiele Candy nie pokazała ataków i kombinacji więc będzie łatwiej go zaskoczyć  ciekawe, jakie będą miały miny kiedy Ben w pokazach wystawi swojego Dragonaira silnego rzadkiego i pół legendę pokemona. W tedy żadne silne ataki i kombinacje- strategie nie pomogą.
No i kto wygrałby ten konkurs jak nie Sarah i Nidoran to była najlepsza walka i na pytania odpowiedziała dobrze nie wiedząc o tym.
Juror będzie na Lidze Indygo, może będzie komentatorem. Koniec

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.slipup.pun.pl www.bso2d.pun.pl www.4fantastic.pun.pl www.rcbb.pun.pl www.brzozowenadolice.pun.pl